KURUMSAL

Hakkımızda

Tecrübeli, genç ve dinamik bir ekibin bir araya getirdigi bilgi birikimlerini harmanlayarak oluşturduğumuz yapı ile SYB KALİTE'yi faaliyete geçirdik. Kurulduğumuz ilk günden itibaren hedefimiz; firmaların kurumsal bir yapı oluşturmak için çıktıkları yolda onları Uluslararası Standartların gerekliliklerine göre hazırlamak, Kalite ve Bilgi Güvenliği bakımından kurumsal ve aynı zamanda siber ortamın getirdiği riskleri en aza indirerek fırsatları değerlendirmek ve verimliliği en üst seviyeye çıkarıp rekabet gücünü ve dayanıklılığını yükseltmek olmuştur. 

Vizyon

Ülkemiz AB üyeliğine doğru ilerlerken, firmalarımızın rekabet gücünü arttırmaları, çözüm odaklı kurumsallık misyonunu edinmeleri gerektiği kaçınılmaz bir gerçektir. İşte bu ortamda vizyonumuz, sürekli gelişme anlayışı ile kalitenin ve bilgi güvenliğinin geliştirilmesi, yaygınlaştırılması ve uygulanmasını sağlamak, büyüyen ivme ile sektördeki yerimizi geliştirmek.

Misyon

Kendisi de bir KOBİ olan Şirketimiz, merkezi İstanbul olmak üzere ülkemizin tüm bölgelerinde ve dünyada; kobilere ve büyük sanayi kuruluşlarına, Genel Yönetim Sistemleri eğitimi ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Misyonumuz, Kalite ve Bilgi Güvenliği bilincini yaygınlaştırmak, kaliteli ve siber ortamam dayanıklı işletme ve yönetimlerin oluşturulmasını sağlamak ve Türk Sanayisi'ne dünyada rekabet edebilecek  seviyeye gelmesine katkı sağlamaktır.

Tarihçe

SYB Uluslararası Kalite ve Bilgi Güvenliği Danışmanlık Eğitim Ticaret Limited Şirketi (SYB INTERNATIONAL) 12 Haziran 2015 tarihinde kuruldu. Sektörün içinden çıktığı Askeri Kurumlarda Yurtiçi ve Yurtdışında uzun yıllar görev yapan Şirket Kurucusu bu alanda emeklilik sonrasında başladığı çalışmalarını Kalite ve Bilgi Güvenliği konuları başta olmak üzere ülkemizin gelecekte uluslarası ortamla entegre çalışabilmesi için ihtiyaç duyacağı alanda ISO belgeleri için şirketleri hazırlamakta, eğitimlerini vermekte ve belgelendirilmesini sağlamaktadır. Ayrıca Gümrük ve Ticaret Bakanlığının Günrük Hizmetlerinin Kolaylaştırılması ile ilgili Yetkilendirilmiş Yükümlülük Sistemlerini kurmada uzmanlaşmış ve Kişisel Verilerin Kurunması konusunda da şiekertlere danışmanlık vermektedir..